Állás

Időpontfoglalás
Térkép
Webshop

Nyitott főállású pozíciók:

Diplomás ápoló / Pszichiátriai szakápoló / Ápoló

Feladatok: Pszichiátriai beteg gyermekek teamben való napi ápolási tevékenységének elvégzése.

Bérezés: Az egészségügyi szakdolgozók bértáblája alapján.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: apig@vadaskert.hu

Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 13.

Gyermek- és ifjúságpszichiáter szakorvos
A munkakör betöltésére gyermek- és ifjúságpszichiáter, vagy a terület iránt érdeklődő, pszichiáter szakvizsgával rendelkező szakorvost várunk.

Főbb Feladatok:
– részvétel mind a fekvő, mind a járóbeteg ellátásban és betegeink gondozásában,
– a 24 órás ügyeleti munkában készenléti feladatok ellátása.
A mindennapi munkát belső képzések és esetmegbeszélések egészítik ki.

Lehetőség az intézményünkben zajló kutatásokban illetve magánfinanszírozott rendelésben való részvételre, az ilyen jellegű tevékenységekhez a munkáltató munkaidő kedvezménnyel járul hozzá.

A munkáltató a törvény által engedélyezett maximális mértékben számítja be munkaidőnek a továbbképzéssel töltött időt (évi 10 munkanap).
Fényképes szakmai önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: hr@vadaskert.hu

Gyermek- és ifjúságpszichiáter szakorvos/ pszichiáter szakorvos – magánrendelés

II. kerületi magánrendelés keres gyermek- és ifjúságpszichiáter szakorvost, vagy a terület iránt érdeklődő, pszichiáter szakvizsgával rendelkező szakorvost.

A Vadaskert-M (www.vadaskertem.hu), egy több éve működő magánrendelés ahol a járóbeteg ellátás mellett szükség esetén terápiás utat is kínálni lehet.

A Vadaskert-M által nyújtott szolgáltatások:

  • kellemes, kulturált rendelő
  • ingyenes parkolás
  • szükséges engedélyek beszerzése
  • időpont-egyeztetés a betegekkel, számlázás lebonyolítás
  • praxis építés online hirdetésekkel történő támogatása

Feladatok:

  • ambuláns vizsgálatok bonyolítása

Előny:

  • a neurodevelopmentális zavarok területén szerzett tapasztalat

Fényképes szakmai önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: kapcsolat@vadaskertem.hu

iratkozz fel

Iratkozzon fel!

Iratkozzon fel, és értesüljön az elsők között képzéseinkről, programjainkról, szolgáltatásainkról!