Állás

Pénzügyi – számviteli ügyintéző

Vadaskert Alapítvány – Budapest II. kerület

Főbb feladatok:

  • pénzügyi-számviteli dokumentumok iktatása/iratkezelése
  • számlázás
  • kintlévőségek kezelése
  • vevő-szállító folyószámlák egyeztetése
  • kötelezettségvállalások nyilvántartása
  • teljesítésigazolások előkészítése
  • bejövő számlák igazoltatása, átutalások rögzítése
  • projekt nyilvántartások kezelése
  • adatrögzítés

Elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli ügyintéző szakképesítés
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • MS Office (kiemelten Excel, Word) magabiztos használata
  • Alapos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Kulcs Soft Iktatás program ismerete
  • Mérlegképes könyvelő szakképesítés és regisztráció

Munkaidő:

  • teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát bruttó bérigényének megjelölésével szíveskedjen elküldeni az info@vadaskert.hu email címre.

Bér- és munkaügyi ügyintéző

– bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
– munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
– munkaszerződések, szerződésmódosítások, munkaköri leírások előkészítése
– táppénz, anyasági és családtámogatások ügyintézése
– jelenléti ívek ellenőrzése
– munkaidő elszámolások készítése
– bérfizetési jegyzékek, utalási jegyzékek összeállítása
– munkába járás, cégtelefon magáncélú használatának adminisztrációja
– bevallások összeállítása
– munkaügyi adatok/iratok nyilvántartása
– adatszolgáltatások, jelentési kötelezettségek teljesítése

Elvárások:
– Bérügyintéző szakképesítés
– Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
– vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
– MS Office (kiemelten Excel, Word) magabiztos használata
– Alapos, precíz munkavégzés

Előny:
– Kulcs-Bér program ismerete
– azonnali munkakezdés

Munkaidő:
– teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát bruttó bérigényének megjelölésével szíveskedjen elküldeni az info@vadaskert.hu címre.